Hakkımızda

2001 Yılında Kurulan ve Kuruluş Aşamasından İtibaren Türkiye'nin En Büyük TV Dizileri, Reklam Filmleri, Sinema Filmleri ve Dijital Platform Projelerine Oyuncu ve Yardımcı Oyuncu Hizmeti Veren, Türk Örf ve  Adetlerine Saygısıyla Birlikte Aile Yapısına Gösterdiği Önem İle Ün Kazanmış, Mayadroom Ajans ayrıca Türkiyenin ISO 9001 ve OHSAS 45001 Kalite Yönetim Belgelerine sahip ilk cast ajansıdır.

Ayrıca Dünyaca Ünlü Yapımların Başında Gelen Argo, Tınker Taılor Solduer Spy, The Two Faces Off January, Skyfall 007 James Bond ve Charlie'nin Melekleri ve Boy From Heaven gibi Sinema Filmlerinin de Türkiye Ayağındaki Oyuncu ve Yardımcı Oyuncu Hizmetini Mayadroom Ajans Sağlayarak uluslararası sinema endüstirisinde de Türkiyeyi büyük bir gurur ve başarı ile temsil etmiştir.

Mayadroom Ajans Günümüzde Türk Dizi ve Sinema Sektörünün En İyi Projelerinin de Oyuncu ve Yardımcı Oyuncu (Cast) Hizmetini de Tek Başına Sağlamaktadır.

Ajansımız günümüzde "Mayadroom Sanat Merkezi M.S.M", "Mevlüt Dede Management", ve "Talent Scout Akademi" olmak üzere 3 şubeyi daha bünyesinde barındırmaktadır.